Çorlu Cihazla Su Kaçağı Bulma

Çorlu cihazla su kaçağı bulma; teknik ekipmanlar ile su kaçağı bulunan yerde kırma dökme yapmadan su kaçak tespit cihazları kullanılarak yapılan tespit işlemidir. Gün geçtikçe yayılan su kaçak tespit sorunlarına yeni nesil cihazlar kullanarak çözüm üretmek için çalışmaktayız.

Firmamız Çorlu merkezli kurulmuş bir firma olarak tüm Trakya bölgesine hizmet sunan bir firmadır. Mobil araçlarımız aracılığı ile bu tür sorunlarınız nerede olursa olsun firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

Çorlu Cihazla Su Kaçağı Bulma

Çorlu Cihazla Bulunan Su kaçaklarının Tamiri

Dairelerde veya iş yerlerinde oluşan tesisat kaçaklarını cihazlar ile tespit etmek için belli aşamaları yerine getirmek gerekmektedir. Su kaçak tespit cihazları her ne kadar önemli olsa da tespiti yapacak ustanın da önemi büyüktür. Alt yapıda bilgisi olmayan kişilerin veya tesisat geçmişi olmayan şahısların su kaçak tespit cihazlarını alarak tespit işlemi yapması çok sorunlu durumlar ortaya çıkarmaktadır.

Her işte olduğu su kaçak tespit işleminde de yapılacak olan tespit çalışmasını belli bir düzene oturtarak sonuca doğru gidilmektedir. Firmamız çekirdekten yetişme elemanları ile bu konuda bilgi ve birikime sahip nadir firmalardandır. Bölgemizde de Cihazla su kaçak tespit işlemini ilk yapan firmaların başında gelen Trakya tesisat hem elindeki ekipler hem de kullandığı teknolojik ekipmanlar ile bölgesinde lider firmadır.

Çorlu su kaçağı bulma; boru patlağı, su sızıntısı, tavan damlaması ve duvar kararması gibi  problemlerde kullanılacak ekipmanlar ile sonuç almak artık daha kolay. Kırmadan test ve ölçüm cihazları ile yapılan kontroller ile oluşan su kaçakları tespit edilerek tamir edilmektedir.

Günümüz koşullarında  çok daireli ve yüksek binalarda oluşan su kaçakları hangi daireden olduğunu bulmak oldukça zordur. Çünkü su akar yolunu bulur sözüne istinaden  yan yana olan dairelerde birbirine etki ettiği için öncelikle şüphelenilen daire de çalışma yapılmalıdır. Fakat bazen su kaçağı olduğu düşünülen daire de çıkmayabilir. O yüzden  cihazlar ile kontrol edilmeden su kaçağı gözle bakarak şu dairede kaçak var demek oldukça zordur.

 Çorlu cihazla su kaçağı bulma işlemi yapıldıktan sonra tamiri için  firmamız destek vermektedir. Sadece tespit değil tamir de çok önemlidir. Profesyonel destek için firmamızı arayabilirsiniz.