Çorlu Cihazlı Su Tesisatçısı


Çorlu Cihazlı su tesisatçısı; ilçemizde su tesisatları ile alakalı oluşan boru patlağı, sızıntı,  gizli su kaçağı veya tesisat borularında oluşan su sızıntılarını tespit etmekteyiz. Su kaçaklarını tespit ederken yeni nesil su kaçak tespit cihazları kullanmaktayız.

Teknolojik gelişmelerin ışığında sektörümüzde oluşan yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Su kaçakları zemin altında veya fayans arkasında kaldıkları için gözle görülmezler. Bunun için özel ekipmanlar ve teknolojik cihazlar gerekmektedir. İşte firmamız TRAKYA TESİSAT olarak bölgemizde bu tür teknolojik cihazlar ile hizmet veren ilk firma özelliği taşımaktadır.

Çorlu Kameralı Tesisatçı

Su tesisat boruları inşaat esnasında yapılmasından dolayı genel olarak fayans, zemin veya parke altında kalmaktadır Bu da herhangi bir arıza, sızıntı, patlak veya su kaçak oluşumunda  arızanın tespitinin bulunmasını çok zorlaştırmaktadır. İşte bu gibi durumlarda tasarlanmış yeni nesil kameralı su kaçak tespit cihazları ile çözüme ulaştırmak gerekmektedir. Firmamız Çorlu kameralı su kaçak tespit cihazları kullanarak bu tür sorunları yerinde ve en az hasarla çözmektedir. Uzun yıllardan beri bölgemizde hizmet veren firmamız bir çok firma gibi şehir dışından gelerek değil yerli bir firma olma özelliği taşımaktadır.

Çorlu Cihazlı Su Tesisatçısı

Sizin de Çorlu bölgesinde komşunuza su damlatma , boya kabarması, parke kalkması, kombi su eksilmesi, tavan kararması gibi sorunlarınız var ise evinizi mutlaka cihazlı profesyonel bir firmadan destek alarak kontrol ettiriniz. Trakya Tesisat olarak bu tür hizmetlerde öncü firma olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar yakınız.