Çorlu Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Çorlu da su kaçağı bulan tesisatçı arıyorsanız Trakya Tesisat olarak size destek vermek için her zaman hazırız. Çorlu ilçemizde merkezi bulunan Trakya Tesisat firmamız bölgemizde teknolojik cihazlar ile teknik destek veren ilk cihaz olma özelliğinin yanında dışardan gelen diğer firmalara nazaran yerli firma olma özelliği taşımaktadır.

Su tesisatı konusunda çekirdekten yetişme elemanları ile bilgi ve tecrübesi ile bölgemizde 10 seneden fazladır hizmet veren bir firmayız. Sektörümüze yeni nesil cihazların etkisi ile hizmet kalitemizi arttırarak işlerimizde çözüm odaklı çalışmaya başladık.

Çorlu Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Çorlu Su Kaçak Tespiti Yapan Firma;

Sektörümüzde kullanılan su kaçak tespit cihazları, tıkanıklık açma robotu ve  görüntüleme yaptığımız kameraların pahalı olması nedeniyle bölgemizde çok az bu konu ile alakalı çalışma yapan firma vardır. Bu durumu bilen bir çok firma dışarıdan yani İstanbul dan bölgemize iş yapmak için gelmektedir. Bu durum iyi olduğu kadar  bazı mağduriyetlerde oluşturmaktadır. Çünkü yapılan işte süreklilik ve istikrar gerekli olduğu için dışarıdan gelen firmalar hem fiyat olarak hem de işinin arkasında durma gibi bir durumlarda bazı müşterileri mağdur ettiğini görmekteyiz. Bu gibi olaylarla karşılaşmamak için yerli ve bölgede şubesi olan firmaları tercih etmeniz en doğrusu olur.

Trakya Tesisat olarak bölgemizde hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Her türlü sıkıntı ve sorununuzda size bir telefon kadar yakınız.