Çorlu Su Tesisat Arıza İşleri

Çorlu profesyonel  tesisat ekipmanları kullanarak su tesisatı ile alakalı arıza, tamir ve bakım işlerini itina ile yapmaktayız. Su tesisat sektörünün öncü firmalarından olan Trakya Tesisat bu alanda yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmektedir.

Çorlu acil tesisatçı; su tesisatına dair tüm alanlarında hizmet ve malzeme satışı yapan firmamız size hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Su tesisat borusu, atık su borusu ve yedek parça malzemelerini bulabileceğiniz bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Çorlu da; Cihazla su kaçak tespiti, Robotla tıkanıklık açma gibi makine gerektiren işleri yapan ilk firma özelliği taşıyan firmamız birden fazla servis aracı ile hizmet alanını genişleterek çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız çekirdekten yetişmiş kalifiye elemanları ile tecrübeli ve donanım olarak tüm ekipmanları bünyesinde bulundurmak için elinden geleni yapmaktadır.

Çorlu su tesisat arıza işleri

Çorlu su kaçağı bulma, cihazla su kaçak tespiti, kırmadan su kaçağı arama, makine ile su kaçağı ölçümü gibi işleri son teknoloji cihazlar ile yaparak sonuç odaklı çalışmalar yapmaktadır. Çorlu kaçak tespit servisi olarak bu tür sorunlarda öncelikle bilgi ve becerilerimizi sonra da elimizdeki teknolojik ekipmanları kullanarak sonuç odaklı çalışmaktayız. Su kaçakları bazı durumlarda belirgin bir şekilde kendini gösterirken bazen ise çok daha sinsi bir şekilde yayılmaktadır. Bu durum bazen duvarda boya kabarması, bazen  tavanda rutubetlenme veya kararma şeklinde bazen ise bariz bir şekilde damlama yaparak kendini göstermektedir.

Çorlu su tesisatçısı olarak yeni nesil su tesisat ekipmanları ile bölgemizde hizmet vermekteyiz. Alanımızda hem tecrübeli arkadaşlarımız hem de son teknoloji cihazlarımız ile çözülmeyeni çözmek hem de yapılmayanı yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sadece su kaçak tespit cihazları ile değil boru tıkanmalarına karşı da  tıkanıklık açma robotu ile Çorlu bölgesinde hizmet vermekteyiz. Tıkanmış pimaş, Mutfak borusu, Klozet gideri, Tuvalet taşı veya da  Banyo süzgeci, atık suya dair ne varsa  kırmadan robotla tıkanıklığı açıyoruz. Özel kameralar ile  tesisat borularının içerisini görüntüleyerek  herhangi bir kırık , çatlak veya tıkanma var mı diye bakabiliyoruz. Su tesisatına dair ne sorun varsa çözmeye çalışıyoruz.

Çorlu da su kaçağı, tıkanıklık açma gibi ekipman gerektiren işler için firmamız ile irtibata geçmeyi unutmayınız. Mutlaka firmamızdan fiyat alınız.