Çorlu Su Tesisatçısı

Çorlu su tesisatçısı; profesyonel hizmet sunan su kaçak tespit cihazı, Robotla tıkanıklık açma, kameralı cihazlar ile boru görüntüleme ve sıhhi tesisat işleri yapmaktayız. Su tesisat alanında uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız  bölgemizde bir çok projeye imza atmış yerli firmaların başında gelmektedir.

Çorlu su tesisatçısı veya su tesisat ustası arıyorsanız firmamız ile mutlaka iletişime geçin. Çekirdekten yetişme ekiplerimiz ile her türlü ekipman gerektiren sorunu çözecek kapasiteye sahip nadir firmaların başında gelmekteyiz. Hem malzeme konusunda hem ekipman konusunda hem de işinin ehli ustalarımız ile daima hizmete hazırız.

Çorlu Su tesisatçısı

Su tesisatı evlerimiz için hayati öneme sahip gerek malzemesinde gerekse yapım esnasında çok önemle dikkat edilmesi gereken işlerdir. Fakat hızlı şehirleşme ve yüksek ve çok katlı yapıların yapımı ile bu sektör önemini yitirmese de değerini yitirmiş duruma geldi. Çünkü iş yapanın emeğinin karşılığı verilmez duruma geldi. Malzemeden ve işçilikten kısıldıkça kalite düştü. Buda yeni bir sektörün doğmasına sebep oldu. Su kaçak tespiti ve tıkanmalara karşı robot ve hatta daha yeni ekipmanlar ile su tesisat sektörü çağ atladı. Şuan da tesisat sektöründe kullanılan ekipmanlar hastanelerde kullanılan, arama kurtarmada kullanılan malzemeler ile neredeyse yarışır hale geldi.

Çorlu Su kaçağı tespiti

Sektörün teknolojiye ayak uydurması ile tadilat gerektiren işler daha kolay çözülür oldu. Hem daha az tahribatla hem de daha az masrafla… Bu durum hem sektörümüzün önemini arttırdı hem de kalitemizi arttırdı. Zemin altında, duvar içinde, fayans arkasında kalan tesisat borularında oluşan su kaçaklarına veya boru çatlaklarını cihazlar ile tespit edebilir hale geldik. Çorlu su kaçak tespiti firmamızın neredeyse 10 yıl önceden ekipmanları bölgemizde temin ederek hizmet vermesi ile başlamıştır. Bu bölgede teknolojik cihazlar ile hizmet veren ilk ve yerli firma özelliğini taşımaktayız.

Çorlu Su tesisatçısı

Çorlu su tesisat ustası olarak yeni nesil su tesisat ekipmanları ile bölgemizde hizmet vermekteyiz. Alanımızda hem tecrübeli arkadaşlarımız hem de son teknoloji cihazlarımız ile çözülmeyeni çözmek hem de yapılmayanı yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sadece su kaçak tespit cihazları ile değil boru tıkanmalarına karşı da  tıkanıklık açma robotu ile Çorlu bölgesinde hizmet vermekteyiz. Tıkalı pimaş, Mutfak gideri, Klozet borusu, Tuvalet taşı veya da  Banyo süzgeci, atık suya dair ne varsa  kırmadan robotla tıkanıklığı açıyoruz. Özel kameralar ile  tesisat borularının içerisini görüntüleyerek  herhangi bir kırık , çatlak veya tıkanma var mı diye bakabiliyoruz. Su tesisatına dair ne sorun varsa çözmeye çalışıyoruz.

Çorlu da su kaçağı, tıkanıklık açma gibi ekipman gerektiren işler için firmamız ile irtibata geçmeyi unutmayınız. Mutlaka firmamızdan fiyat alınız.