Marmara Ereğlisi Su Kaçağı Bulma

Marmara Ereğlisi tesisat alanında cihazla su kaçağı bulma, kırmadan ve noktasal olarak tespit edip tamir etme ile alakalı teknolojik hizmetler sunmaktayız. Tesisat alanında çalışma yapan firmamız su kaçağı tespiti konusunda oldukça tecrübeli bir firmadır.

Tatil beldesi olarak yazın nüfus oranı oldukça artan bu ilçemizde tesisat alanında yeni nesil cihazlar ile hizmet veren Trakya Tesisat firması size bir telefon kadar yakındır. Su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve kamera ile görüntüleme hizmetleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Su Kaçak Tespiti

Marmara Ereğlisi Cihazla Su Kaçağı Bulma Servisi

Tekirdağ ilimizin sahil bölgesinde bulunan bu ilçemizde bir çok yapı genel olarak yazlık olarak kullanılmaktadır. Bir çok tatil köyü ve villa bulunan bu ilçemizde yazları nüfus oranı oldukça artmaktadır. Kışın bir çok konut boş kaldığı için genel olarak evlerde bazı sorunlar meydana gelmektedir. Bölgemiz kışları soğuk olan bir bölge olması sebebi ile don olayları çok yaşanılan bir bölgedir.

İşte bu yüzden kullanılmayan su tesisat borularında donmalar meydana gelmektedir. Bu donmalar yüzünden su tesisatı borularında çatlamalar ve su sızıntıları meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda yazlıklarına dinlenmeye gelen kullanıcılar için sıkıntılı durumlar meydana getirmektedir.

Firmamız bölgemizin tesisat konusunda en önde gelen firmalarından biridir. Su tesisatına dair bir çok teknolojik ekipmanı bünyesinde bulundurarak hizmet vermektedir. Cihazla su kaçağı tespiti, Kamera ile tesisat görüntüleme ve robotla tıkalı boru açma gibi hizmetleri vermektedir.

Marmara Ereğlisi Su Kaçak Tespiti Fiyatları

Su tesisatı ile alakalı kullanılan teknolojik ekipmanlar oldukça pahalı ürünlerdir. Kendi içinde kalite olarak da fark eden bu ürünleri bir çok firma temin edememektedir. Çünkü tek parçadan oluşan ürünler değildir. Su kaçak tespit cihazları, Boru içi kamerası, termal kamera, Tıkanıklık açma robotu, yer tespit dedektörü, test basma aparatı gibi bir çok üründen oluşmaktadır. Bu bahsi geçen malzemelerin fiyatı çok yüksektir. Bu yüzden bir çok tesisatçı bunların sadece bir ve iki tanesini alarak  su kaçak tespiti yapmaya çalışmaktadır.

Bütün bu malzemeleri elinde bulunduran bir firma olarak çözüm bulamayacağımız tesisat sorunu yoktur. Bu tür hizmetlerin fiyatları da ona göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi genel olarak daire, dublex veya tribleks villalarda değişim göstermektedir. Fiyat bilgisi için irtibata geçiniz lütfen.