Marmara Ereğlisi Su Kaçak Tespiti

Marmara Ereğlisi su kaçağı tespiti işini özel makine ve kameralar ile yapan tesisat firması olarak bölgemizde hizmet vermekteyiz. Eski veya yeni daire veya  iş yerlerinde oluşabilecek tesisat problemlerini kırmadan yeni nesil makineler ile tespit ediyoruz.

Evlerimizde bulunan tesisat borularında oluşabilecek su sızıntısı veya boru patlakları tesisat hatları genel olarak  alt yapıda zemin altı veya duvar içinde kaldığı için gözle görülmez. Su kaçağı zemin altında veya fayans arkasında kaldığı zaman kırmadan yeri tespit etmek mümkün değildir. Şüphelenilen yerde yapılacak olan kırım sonucunda su kaçağının o bölgede çıkmama ihtimali de vardır. Bu da gereksiz ve boşuna hem masraf hem de zaman kaybına sebep olur.

Marmara Ereğlisi Cihazla Su Sızıntı Tespiti

Marmara Ereğlisi Su kaçak tespiti firmamızın verdiği hizmetlerden sadece bir tanesidir. Tesisat ile alakalı her türlü sorun ve problemleriniz de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Su kaçağına bazen kullanılan tesisat boruları gerek dikkatsiz işçilikten ,gerek yanlış malzeme seçiminden gerekse dış etmenlerden dolayı zamanla  sıkıntıya sebep olabilir. Tesisat borularının çoğu da inşaat esnasında duvar veya beton içerisinden gittiği için bu kaçaklar gözükmez.

Marmara Ereğlisi Su Kaçak Tespiti

Marmara Ereğlisi Tekirdağ ilimizin tatil ve yazlık bölgelerinden bir ilçedir. Marmara denizine kıyısı olan bu ilçemizde bir çok yazlık, tatil köyü ve villa bulunmaktadır. Yazın nüfus bakımından daha kalabalık olan bu ilçemiz kışları daha sakin bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Trakya Tesisat olarak bu bölgeye servis hizmet sunmaktayız.

Marmara Ereğlisi Su Kaçak Tespit Hizmeti verdiğimiz yerler

  • Yeni çiftlik Su Kaçak Tespiti,
  • Sultan köy Su Kaçak Tespiti,

Marmara Ereğlisi su kaçaklarını nasıl tespit ediyoruz…Su kaçağını bulmak için bir çok yöntem kullanmaktayız. Hassas şekilde ölçüm yapmaya yarayan cihazımız akustik ses dinleme yaparak kaçak olan noktadaki suyun zemine çarparak çıkardığı sesi bularak kaçağı bulmaya çalışır. Kaçak olan yerdeki ses dalgalarının seviyesini arttırmak için mevcut bulunan tesisata dışarıdan basınç uygulayarak frekansı netleştirerek noktasal tespit yapıyoruz. Su kaçakları  tesisat alanına, çapına ve konumuna göre cihaza ayrı frekans yayar, bu frekansları ayırt etmek  tecrübeli ve usta eleman işidir.

Marmara Ereğlisi  su kaçağı tespiti veya cihazla su kaçağı tespit ettirmek için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Marmara Ereğlisi su kaçağı bulma, Marmara Ereğlisi su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi cihazla bakan usta, Marmara Ereğlisi su patlağını bulan firma, Marmara Ereğlisi boru patlağının yerini tespit etme, Marmara Ereğlisi sıhhi tesisatçı, Marmara Ereğlisi  kameralı tesisat ustası, Marmara Ereğlisi termal kamera ile su sızıntı tespiti, Marmara Ereğlisi  yer altındaki su kaçağını bulan firma, Marmara Ereğlisi  tesisat firmaları, Marmara Ereğlisi  acil su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi  cihazla kaçak bulan ustalar, Marmara Ereğlisi makine ile su kaçak tespiti, Marmara Ereğlisi kırmadan su kaçak tespiti