Muratlı Su Kaçak Tespiti

Muratlı su kaçak tespiti kırmadan özel makine ve kameralar ile yapan tesisat firması olarak  hizmet vermekteyiz. Eski veya yeni daire veya  iş yerlerinde oluşabilecek tesisat problemlerini kırmadan yeni nesil makineler ile tespit ediyoruz.

Evlerimizde bulunan tesisat borularında oluşabilecek su sızıntısı veya boru patlakları tesisat hatları genel olarak  alt yapıda zemin altı veya duvar içinde kaldığı için gözle görülmez. Su kaçağı zemin altında veya fayans arkasında kaldığı zaman kırmadan yeri tespit etmek mümkün değildir. Şüphelenilen yerde yapılacak olan kırım sonucunda su kaçağının o bölgede çıkmama ihtimali de vardır. Bu da gereksiz ve boşuna hem masraf hem de zaman kaybına sebep olur.

Muratlı su kaçağı bulma, su sızıntı tespiti, su tesisatı boru patlağı, su borusu patlağını tespit etme gibi su kaçak tespit cihazı gerektiren işlerde firmamızdan mutlaka destek almalısınız.

Muratlı su kaçak tespiti

Su kaçağına bazen kullanılan tesisat boruları gerek dikkatsiz işçilikten ,gerek yanlış malzeme seçiminden gerekse dış etmenlerden dolayı zamanla  sıkıntıya sebep olabilir. Tesisat borularının çoğu da inşaat esnasında duvar veya beton içerisinden gittiği için bu kaçaklar gözükmez. Örneğin su tesisat alt yapısı yapılmış bir daire de yapılacak olan montajlar esnasında bir çok boruya zarar verme durumu ortaya çıkabilir. Duş kabin veya lavabo montajlarında kullanılan vidalar eğer dikkat edilmez ise alt yapıda kullanılan boruları delmeye sebep olabilir.

Muratlı kırmadan su kaçak tespiti nasıl yapıyoruz...Su kaçağını bulmak için bir çok yöntem kullanmaktayız. Hassas şekilde ölçüm yapmaya yarayan cihazımız akustik ses dinleme yaparak kaçak olan noktadaki suyun zemine çarparak çıkardığı sesi bularak kaçağı bulmaya çalışır. Kaçak olan yerdeki ses dalgalarının seviyesini arttırmak için mevcut bulunan tesisata dışarıdan basınç uygulayarak frekansı netleştirerek noktasal tespit yapıyoruz. Su kaçakları  tesisat alanına, çapına ve konumuna göre cihaza ayrı frekans yayar, bu frekansları ayırt etmek  tecrübeli ve usta eleman işidir.

Eğer Muratlı ilçemizde su kaçak tespiti ile alakalı tespit için tesisatçı arıyorsanız firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz. Su kaçağı önemsenmesi gereken bir iştir. Gerek kullanılacak ekipmanlara olsun gerekse yapan ustanın tecrübesi olsun. Firmamız Trakya bölgesinde bu hizmeti sunan ilk firma özelliğini taşımaktadır. Bu alanda yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimizin memnuniyeti ile bugünlere kadar geldik. Su kaçak tespitinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Hizmetlerimizi de ona göre düzenlemekteyiz.

Her türlü soru ve görüş için firmamız ile irtibata geçebilir aklınıza takılan sorularınızı telefon ile ustalarımıza sorabilirsiniz.