Su Kaçağı Tespit Servisi Çorlu

 Çorlu Su Kaçağı Tespit servisi olarak kameralı cihazla kırmadan  noktasal tespit edilerek  sızıntı olan bölge bulunarak onarılır. Tesisat olan her bölgede mutlaka bu tür sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bazen çok daha belirgin olarak damlama şeklinde bazen ise rutubetlenme veya boya kabarması tarzında görülebilir.

Çorlu kaçak tespit servisi olarak bu tür sorunlarda öncelikle bilgi ve becerilerimizi sonra da elimizdeki teknolojik ekipmanları kullanarak sonuç odaklı çalışmaktayız. Su kaçakları bazı durumlarda belirgin bir şekilde kendini gösterirken bazen ise çok daha sinsi bir şekilde yayılmaktadır. Bu durum bazen duvarda boya kabarması, bazen  tavanda rutubetlenme veya kararma şeklinde bazen ise bariz bir şekilde damlama yaparak kendini göstermektedir.

Görünmeyen Su Sızıntı Tespiti

Genel olarak su ve atık su tesisatlarında oluşan kaçaklar gözükmez. Çünkü tesisat boruları zemin altında veya fayans arkasında olmaktadır. Bu durum sızıntı yapan suyu gizlemektedir. Peki bu gizli su kaçağı nasıl ortaya çıkartılır. Zaman zaman sonra sızıntı yapan tesisat borularından çıkan su illa  ki bulunduğu alana veya farklı bir bölgeye  bir etki bırakır. Bu etki bazen komşunuza su damlama şeklinde bazen ise parkeleriniz kabarması ile anlaşılır. İşte bu gibi durumlarda bölgemiz olan Çorlu da cihazla su kaçağı bulma servisini arayarak destek isteyebilirsiniz. Bu bölgede Trakya Tesisat olarak hizmet alanlarımızın başında gelmektedir. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız bölgesinde öncü olan bir firmadır.

Su kaçağı tespit Servisi

Komşuma su damlama problemi !!!

Su akışkan bir madde olması sebebi ile sızıntı yaptığı alanda illa ki bir etki bırakır. Sizin dairenizin su tesisat borularından sızan su sizin dairenizde herhangi bir etki bırakmayabilir. Bazı dairelere gittiğimizde su kaçıran daire de herhangi bir sıkıntı görülmüyor. Fakat alt komşuya su damlıyor. İşte bu durum komşunuz ile sıkıntı yaşamanıza hatta çok daha kötü durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Eğer alt komşunuza sizden su damlıyor ise yapmanız gereken öncelikle sizin dairenizden mi değil mi diye kontrol etmek gerekir. Şuan ki yapılarda genel olarak daireler yan yana ve çok katlı olduğu için  su kaçağı tespit işlemi çok zor olmaktadır. Eğer sorunun kendi dairenizden olup olmadığını tespit etmek istiyorsanız  bir kaç gün su kullanımı yapmamanız gerekir. Fakat kullanılan bir evde bu tür bir kapatma olmayacağı için genel olarak bu tür işlemler için tasarlanmış cihazlar ile kontrol ettirmeniz gerekmektedir.